- Vriendinnenweekend in de Achterhoek
- Luxe vakantiehuizen met wellness
- Hottub of jacuzzi, sauna, sunshower
Vriendinnenweekend met wellness
Ben je op zoek naar een ideale accommodatie voor een vriendinnenweekend? Zoek dan niet verder. Want bij Onthaasten in de Achterhoek heb je een accommodatie en activiteit in één. Je kan hier namelijk overnachten in een van de luxe vakantiewoningen met wellness. Op deze manier hoef je geen saunadag te plannen, want alle wellness faciliteiten zijn te vinden in het moderne huisje met hottub of jacuzzi, sauna en Sunshower. Je hoeft niet meer na te denken over andere vriendinnenweekend ideeën, maar een van de leuke vakantiehuisjes met privé wellness boeken. Succes gegarandeerd!
Vakantiehuizen met wellness(12)
€ 722
Elysium 2 persoons
- Sunshower
- Infrarood sauna
- 2 - persoons jacuzzi
€ 788
De Tortelduif 6-persoons
- Sunshower
- Hottub overdekt
- Infrarood sauna
- Master slaapkamer met ligbad
€ 788
De Noteboom 6-persoons
- Hottub
- Sunshower
- Finse Sauna
- privé zwembad (met jetstream) (open Pasen tm eind september)
€ 823
De Lindenburg 6-persoons
- Sunshower
- Hottub overdekt
- Infrarood sauna
- Master slaapkamer met ligbad
€ 823
De Appelbloesem 6-persoons
- Sunshower
- Hottub overdekt
- Infrarood sauna
€ 982
Madelief 6 persoons
- Sunshower
- Hottub overdekt
- Houtgestookte sauna
- Master slaapkamer met ligbad
- privé zwembad (met jetstream) (open Pasen tm eind september)
Weekendje weg met vriendinnen
Een wellness vriendinnenweekend is pas geslaagd als je verder nergens over hoeft na te denken, maar gewoon gezellig kan kletsen samen met een wijntje erbij. Er zijn 2-, 4-, en 6-persoons vakantiehuizen, allen voorzien van een hottub of jacuzzi en sauna.
De vakantiewoningen met wellness zijn ook zeer geschikt voor mensen die op zoek zijn naar een zussendag met overnachting. Hier ervaar je een compleet zussenweekend met alle privacy, waarbij je echt tijd hebt om even bij te kletsen. Zie jij jullie al zitten in een hottub of jacuzzi?

